Gra DRINKOMANIA

Cena: 13,99

DRINKOMANIA jest grą towarzyską polegającą na TWORZENIU i MIXOWANIU drinków. Drink to napój złożony z kilku wymieszanych ze sobą alkoholi, alkoholu z sokiem, wodą itd. Na początku gry należy zaopatrzyć się w jak największą ilość napojów, które nadają się do zmieszania ze sobą (oczywiście można wybrać też takie, które absolutnie nie są smaczne, np. woda z ogórków, gra będzie wówczas bardziej emocjonująca) Nie zapomnijcie o kostkach lodu. Wszystkie napoje (alkoholowe jak i bezalkoholowe) ustawcie w okrąg i wspólnie wybierzcie jeden, od którego zaczniecie tworzenie drinków ( ten napój to numer jeden, następny dwa i tak dalej). Wszystkie ruchy pionków i wyliczanie napojów odbywają się zawsze zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Każdy gracz musi również zaopatrzyć się w szklankę do której wlewał będzie poszczególne półprodukty.

 

DRINKOMANIA jest grą zapewniającą dobrą zabawę na każdej imprezie, polega na stworzeniu swojego drinka poprzez losowanie, dzięki czemu daje to gwarancję, że takiego drinka jeszcze na pewno nie próbowaliście.

 

W SKŁAD GRY WCHODZĄ: plansza, karty z poleceniami, pionki, strzałka oraz w zestawie SŁOMKI Z KOLOROWYMI PARASOLKAMI i MIARKA do odmierzania drinków.

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE – PROPAGANDA

  • Ostatnio odwiedzane produkty
  • KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ
  • DO TEGO PRODUKTU POLECAMY