Gra MIŁOŚCI

Cena: 31,19 27,44 zł

 

EROTYCZNA GRA PLANSZOWA

Jesteś nieśmiały/a... ???
Nie masz odwagi powiedzieć Partnerce/Partnerowi czego pragniesz... ???
Nie przechodzi Ci to przez język... ?? ?
A może Twoje życie erotyczne stało się zbyt monotonne... ???
Chcesz to zmienić... ???

WSPANIAŁY PREZENT NA WALENTYNKI DLA ZAKOCHANYCH

"...Takie gry mają dość proste reguły, pozwalają pozbyć się zahamowań, czerpać większą przyjemność z seksu ,poznawać pragnienia partnera ,wreszcie sprawdzić na co samemu ma się ochotę..."

Miesięcznik "Playboy" nr 10(154) Październik 2005

W skład zestawu wchodzi:
- duża składana na pół plansza A3,
- drewniana kostka z pozycjami Kamasutry,
- kajdanki z futerkiem,
- kostka i pionki,
- piórko
- świeczka
- instrukcja

GRA POWINNA BYĆ NA WYPOSAŻENIU KAŻDEJ PARY!

Gra miłości to doskonały sposób na nudę i rutynę. Zawarte instrukcje (czynności) gwarantują niesamowitą zabawę, romantyczną atmosferę oraz niepowtarzalne doznania...

Nie wiesz jak spędzić miło wieczór ... ?

Nic prostszego wystarczy przyrządzić skromna kolacyjkę, kupić butelkę dobrego wina bądź innego trunku który pijecie, zapalić dołączoną świeczkę i zaprosić ukochaną osobę do gry. Sukces gwarantowany! Twoja druga połówka zapamięta na długo tą noc!

Gra sprawia, że zarówno mężczyźni jak i kobiety chętnie rozpoczną "niewinną" grę i pozwolą wprowadzić się w erotyczny nastrój. Gra niezwykle pobudza zmysły i jest doskonałym sposobem aby przekazać partnerowi czego pragniemy oraz dowiedzieć się czego oczekuje nasz partner. Ta gra likwiduje również wszelkie zahamowania.

Opis gry w jednym zdaniu :

Jest to gra dla dwojga , grę zaczynacie ubrani , a kończycie z ,,papieroskiem’’w ustach :-)

Rozszerzony opis :

Do gry podchodzicie w ubraniu , jednak pod koniec jesteście nadzy :-) To jak się rozbierzecie i kiedy, zdecyduje kostka i los. Ilość pól o jaką przemieszcza się gracz zależy od ilości wyrzuconych na kostce oczek i pól na których się staje. Specjalnie oznaczone pola pozwalają przesunąć się kilka pól do przodu lub do tyłu. Ogólnie jest 116 pól, a większość to pola akcji, na których dostaniesz zadanie. Do realizacji tych zadań będzie potrzebne dołączone do gry piórko, kajdanki lub twoja dłoń, usta, język itp... Są też pola nie związane z erotyka ale jest ich mało :)

Jest mnóstwo zadań ale o nich dowiesz się gdy kupisz grę.

Na mecie jest ostatni finałowy rzut drewnianą kostką z pozycjami kamasutry, który zdecyduje jak zakończycie grę, a raczej jak ją rozpoczniecie.... :-)

Celem gry jest głównie dobra zabawa i dostarczenie niesamowitych doznań o jakich wcześniej nawet nie marzyliście! Osoba która pierwsza dotrze na metę wykona ostatni rzut kostka po którym na pewno szybko nie zaśniecie :-)

Jeśli raz zagracie w tą grę to z pewnością zrobicie ,,rewanż’’ następnego dnia.

Gra jest tak zbudowana, że za każdym razem będzie inna od poprzedniej.

 

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE – PROPAGANDA

  • Ostatnio odwiedzane produkty
  • KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ
  • DO TEGO PRODUKTU POLECAMY