Gra TRIATHLON Alkoholowy

Cena: 29,99 26,00 zł

 

Zestaw 3 gier: RYSUJ I PIJ, STATKI ALKOHOLOWE, JA JESZCZE NIGDY.

RYSUJ I PIJ to towarzyska gra imprezowa oparta na idei kalamburów - rysowania i odgadywania. Dobrą zabawę i mnóstwo śmiechu gwarantuje konieczność losowania co mamy narysować: POSTAĆ, CZYNNOŚĆ, MIEJSCE - powstają bowiem z tego przezabawne kombinacje. Jeśli dodać do tego fakt, że w każdej kolejce każdy z graczy musi rysować i zgadywać, oraz ciekawy system kar i nagród to mamy już GWARANCJĘ udanej imprezy!!

STATKI ALKOHOLOWE - Gra planszowa z 20 kieliszkami w zestawie. Jest to imprezowa gra oparta na regułach gry w statki. Zasadniczą różnicą jest fakt, że statki tworzą ustawione na planszy kieliszki, które oczywiscie można napełnić alkoholem. Konsekwencją zatopienia statku przeciwnikowi jest konieczność wypicia zawartości z kieliszków, które dany statek tworzyły.

JA JESZCZE NIGDY imprezowa gra towarzyska która rozkręci każdą imprezę i zapewni dużo dobrej zabawy. Gra umożliwia przełamanie lodów oraz lepsze poznanie uczestników imprezy. Niezwykłe ciekawym elementem gry są karty. Po wylosowaniu gracz musi przeczytać treść która zaczyna się "Ja jeszcze nigdy nie" po czym jest stwierdzenie (przykłady na zdjeciu). Na dole (celowo odwrócone - aby utrudnić manipulację) są instrukcje co czeka gracza jeśli stwierdzenie jest prawdą lub fałszem.

 

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE – PROPAGANDA

  • Ostatnio odwiedzane produkty
  • KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ
  • DO TEGO PRODUKTU POLECAMY

Nie odwiedzałeś innych produktów