Idealne Walentynki w idealnej atmosferze

 

Bycie singlem jest ciekawe do czasu kiedy nie zacznie zbliżać się luty, a razem z nim jego czternasty dzień. Właśnie wtedy większość ludzi uświadamia sobie, że na co dzień nie ma się do kogo przytulić. Wiele osób twierdzi, że Walentynki zostały sztucznie wymyślone przez marketingowców, by móc sprzedawać więcej czekoladek, serduszek i kolorowych kart upominkowych. Być może ta teoria jest prawdziwa i rzeczywiście ten dzień nic by nie znaczył. Mimo wszystko jest on już tak głęboko zakorzeniony w naszej kulturze, że ciężko przejść obok niego obojętnie.
 

Pomysł na prezent na Walentynki

 
Singli nie zobowiązuje do niczego. Jedynie kobiety chętniej niż zwykle oglądają „Dziennik Bridget Jones”. Jednakże osoby trwające w związku już powinny jakoś zareagować. Oczywiście znajdą się osoby, które uważają, że obchodzenie Walentynek jest bez sensu. Ale czy to nie romantyczne dać swojej kobiecie bukiet róż? Wiadomo, że nie powinien być to jedyny dzień, w którym okazuje się sobie uczucia. Każdy dzień dla zakochanych w sobie ludziach powinien być wyjątkowy. Mimo wszystko przyznać trzeba, że coś w tym dniu jest wspaniałego.

 

Prezent dla niej i dla niego

 
prezent dla niejWybór prezentu z jednej strony może być prosty, z drugiej strony małe, pluszowe serduszko nie jest wyszukanym okazaniem uczuć. Jest urocze, ale czy romantyczne? Prezent dla chłopaka może się okazać piękną bielizną na ukochanej kobiecie. Prezent dla dziewczyny przepiękną biżuterią. Jednakże można zdecydować się na coś nowego i wyjątkowego. Najtrudniejszą decyzję musi podjąć mężczyzna, bo prezent „tej  jedynej” powinien być wyszukany, oryginalny, delikatny, ale zarazem dedykowany jedynie tej ukochanej. Czasami prostym i zabawnym pomysłem na prezent może okazać się certyfikat w antyramie dla super kobiety. Na pewno taki pomysł na prezent wywoła uśmiech na twarzy wybranki serca. Z jednej strony prosty, ale z drugiej strony niezwykle udany. Wiadome jest przecież, że prezent dla niej ma sprawić, że ta wyjątkowa kobieta poczuje się jedyna i najwspanialsza. Czasami można jej to pokazać, ale czasami dosłownie napisać! Mimo, że jest to podarunek nie do końca wykonany własnoręcznie, to i tak nie można przejść obok niego obojętnie.
 

Prezent dla nich!

 
Jeżeli jednak mężczyzna ma odważną kobietę, która lubi niegrzeczne prezenty to Walentynki są idealnym momentem na podarowanie jej gwizdka penisa lub niebieskiej podwiązki. Takie gadżety na pewno wywołają uśmiech i będą miłym oraz zabawnym wspomnieniem. W końcu Walentynki nie muszą być całkowicie romantyczne! Szczególną popularnością cieszy się słodka bielizna- w końcu, który chłopak nie chciałby zobaczyć ukochanej w cukierkowym staniku. Prezentów dla niej jest bardzo wiele do wyboru. Wystarczy tylko znaleźć odpowiedni sklep i wiedzieć, co można ukochanej osobie podarować.śmieszne prezenty
 
Czasami pomysł na prezent wpada nam sam do głowy, czasami musimy nieźle nad nim myśleć. Niekiedy wydaje nam się, że już wykorzystaliśmy zasoby naszej kreatywności, a jednak i tak potrafimy na coś jeszcze wpaść. Statuetka za najlepszą rolę kobiety, zabawne i jednoznaczne poduszki… Albo po prostu bon na zakupy. Każda okazja jest właściwa na prezenty dla niej lub prezenty dla niego. Nie potrzebne są Walentynki, aby kupić ukochanej kwiaty. Ale skoro już zbliża się ten romantyczny dzień, to prezent walentynkowy powinien być wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.