Jaki prezent na dzień chłopaka?

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla swojego chłopaka? A może chcesz kupić drobny upominek swojemu koledze z klasy, znajomemu, którego chcesz zainteresować swoją osobą lub najlepszemu przyjacielowi? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka interesujących inspiracji, które z pewnością pomogą przyjemnie zaskoczyć każdego chłopaka. Oto kilka z naszych propozycji:

 

Prezenty klasyczne

 

Jeśli jesteś nieśmiała, a dodatkowo nie znasz zbyt dobrze chłopaka, któremu zamierzasz sprawić prezent, najlepiej postawić na klasykę i wybrać upominek w miarę neutralny. Przykładem takich klasycznych prezentów dla chłopców w różnym wieku są perfumy oraz niedrogie zestawy kosmetyczne. Tego typu prezenty to sprawdzone, w miarę neutralne i co ważne dla każdego faceta, bardzo przydatne drobiazgi. W końcu każdy chłopak od czasu do czasu kupuje jakieś kosmetyki, zatem dodatkowy ich zestaw będzie atrakcyjnym bonusem, z którego każdy chłopak chętnie skorzysta. Innym przykładem w miarę neutralnego prezentu może być koszulka z okolicznościowym napisem – z okazji dnia chłopca – portfel lub inny dodatek galanteryjny. Niestety w przypadku tej ostatniej grupy prezentów, ich zakup wiązać będzie się z koniecznością zainwestowania większej kwoty pieniędzy.

 

 

Prezenty na dzień chłopaka w klasie

 

Jeśli razem z koleżankami chcecie zaskoczyć kolegów z klasy i wręczyć im niedrogie prezenty z okazji dnia chłopaka, polecamy wybór zabawnych gadżetów tj. śmieszne koszulki, długopisy z rysunkiem lub okolicznościowym hasłem, kubeczki lub szklanki z termicznym nadrukiem, który odsłania się po napełnieniu naczynia ciepłym lub zimnym płynem, czy też okolicznościowe dyplomy, które można zawiesić na ścianie. Zakup tego typu prezentów to niewielki wydatek, zwykle zamykający się w kwocie kilku-kilkunastu złotych. To także doskonała okazja do wesołej celebracji święta chłopaka i jednocześnie zakupu rzeczy, które rzeczywiście mogą sprawić przyjemność chłopcom z Twojej klasy.

 

 

 

Pikantne prezenty dla odważnych

 

Wielkie pole do popisu mają dziewczyny, które wykażą się sporą odwagą i zainwestują w bardziej pikantny prezent na dzień chłopaka. Lista tego typu „sexy” prezentów jest bardzo długa, a wybór konkretnego upominku zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni i wspomnianej już wcześniej odwagi konkretnej dziewczyny. Warto oczywiście pamiętać o zachowaniu zdrowego rozsądku i odrobiny umiaru. W końcu nie każdy prezent nadaje się do publicznego wręczenia, na przykład w klasie. Przykładem takich „sexy” prezentów mogą być wyjątkowe fartuszki kuchenne z unikalnym nadrukiem, śmieszne cycki antystresowe różnej wielkości, erotyczna bielizna męska, a także wiele rodzajów, często zabawnych erotycznych gadżetów dedykowanych dla mężczyzn.

 

 

 

 

Prezenty praktyczne

 

To długa lista przedmiotów, które mogą przydać się każdemu chłopakowi. Jeśli jednak nie chcesz, by były to upominki banalne, wybierz spośród okolicznościowych wersji przedmiotów, które zachwycą każdego faceta. Przykładem takiego praktycznego prezentu jest zestaw zabawnych kieliszków, kufel do piwa czy oryginalna karafka, najlepiej od razu z zawartością.