Kilka ciekawych propozycji prezentów na wieczór kawalerski

Prawdziwy wieczór kawalerski zawsze powinien oznaczać ostrą zabawę i choć męskie klimaty nie wymagają góry prezentów, to jednak warto pomyśleć o jakimś drobnym upominku, który w przyszłości będzie nasuwał skojarzenia z tym właśnie wieczorem. Istniej całe mnóstwo mniej lub bardziej wyszukanych drobiazgów, rzeczy klasycznych i nieco bardziej szalonych, które możemy kupić specjalnie na taką okazję. Śmieszne prezenty należą do grupy tych najbardziej popularnych. Mogą to być różne zwariowane gadżety związane z erotyką, na przykład poduszki w kształcie biustu, cukierkowe stringi męskie czy antystresowe cycki do ściskania w dłoni. Prezenty z tej kategorii warto wręczyć osobom naprawdę wyluzowanym. Tym, którzy z dystansem podchodzą do samego siebie i dobrze się czują w klimatach nieco rubasznego humoru

Alternatywą dla śmiesznych prezentów są bardziej klasyczne prezenty na wieczór kawalerski. Mówiąc klasyczne, nie mamy tu jednak na myśli prezentów nudnych, a raczej przedmioty typu tradycyjnego - do praktycznego wykorzystania. Przykładem tego typu drobiazgów są wszelkiej maści kieliszki, kufle czy szklaneczki do drinków. Ciekawy pomysł na prezent, na wieczór kawalerski to kompletny, okazjonalny zestaw kieliszków z karafką – przedmioty opatrzone odpowiednią symboliką, do wielokrotnego wykorzystania w przyszłości. Kieliszki, kufle czy szklanki mogą być opatrzone zdjęciami roznegliżowanych dziewczyn lub zabawnymi podpisami, które w bezpośredni sposób nawiązują do charakteru wieczoru kawalerskiego.

 

Oddzielną kategorię przedmiotów często zamawianych z okazji wieczorów kawalerskich są różnokolorowe muszki. Muszki lub koszulki z określonym napisem to popularny znak rozpoznawczy uczestników wieczorów kawalerskich. Takie symbole mogą stać się znakiem rozpoznawczym pozwalającym na odróżnienie przyszłego pana młodego od pozostałych uczestników zabawy – pan młody ma muszkę w innym kolorze lub specjalnie kupiony na tę okazję krawat.


Klasyczny i przy tym niedrogi prezent dla niego (dla pana młodego) to specjalny certyfikat oprawiony w ramkę. Tego typu prezent to fajny sposób na upamiętnienie wieczoru kawalerskiego i duża szansa na to, że po udanej, zwykle całonocnej imprezie, pozostanie coś więcej niż niecenzuralne zdjęcia czy kac morderca. Oczywiście jest jeszcze cała lista tzw. niecenzuralnych przedmiotów. W tym przypadku wiele zależy jednak od charakteru imprezy oraz osobowości pana młodego. Ostatecznie liczy się dobra zabawa, a same prezenty na wieczór kawalerski mają być jedynie jej ciekawym rozwinięciem lub drobnym uzupełnieniem.