Niebanalne prezenty na wieczór panieński

 
Szalona zabawa okraszona energetyczną muzyką i odrobiną alkoholu to fantastyczny sposób na złapanie chwili luzu przed ślubem najlepszej przyjaciółki, siostry, kuzynki czy znajomej. Wieczory panieńskie dorobiły już się własnej historii i ogólnych zasad, do których warto sięgać, zwłaszcza gdy planujesz zorganizować tego typu imprezę.
 
Jedną z takich powszechnie akceptowanych zasad jest zakup prezentu dla panny młodej. Obowiązkowo powinien być to prezent odrobinę zwariowany, dający okazję do żartów, poprawiający nastrój przed całonocną zabawą. Co warte podkreślenia, prezenty na wieczór panieński nie muszą i w zasadzie nie powinny być kosmicznie drogie. Mamy dla was trzy pomysły na taki zwariowany i stosunkowo tani prezent dla dziewczyny, która niebawem wyjdzie za mąż.

prezenty na wieczór panieński

 
Jeden z pierwszych oryginalnych pomysłów na prezent dla niej to zakup sexy fartuszka. Najlepiej, gdy będzie to fartuszek opatrzony jakąś fantazyjną grafiką, która podkręci zmysły przyszłego męża. Wybór tego typu produktów jest przeogromny, a ich ceny bardzo zachęcające. Na tego typu upominek nie wydasz więcej niż kilkanaście-kilkadziesiąt złotych – w zależności od sklepu i jakości wykonania samego fartuszka. Wiele tego typu 
produktów znajdziesz w kategorii Fartuszki. 
 
 
prezent dla niej
Drugi pomysł na prezent dla przyszłej mężatki to oryginalny certyfikat wieczoru panieńskiego. Co ciekawe, tego typu pamiątka, ze względu na niską cenę, może być kupiona nie tylko dla samej panny młodej, ale także dla wszystkich pozostałych uczestniczek zabawy. W ten sposób każda z dziewczyn, która przyjdzie na wieczór panieński, będzie miała z niego oryginalną pamiątkę. Certyfikaty w naszym sklepie są drukowane na lepszej jakości papierze. Dzięki temu masz pewność, że taka pamiątka będzie Ci służyć na długo. Liczne certyfikaty znajdziesz w kategorii Wieczór Panieński.
 
prezent dla dziewczynyDla najbardziej wyluzowanych dziewczyn jest jeszcze cała grupa tzw. niecenzuralnych prezentów. Oczywiście zwykle są to śmieszne prezenty, ale z wyraźnym podtekstem seksualnym. Przykładem tego typu prezentu mogą być cukierkowe stringi, bidony lub lizaki w kształcie penisa, kajdanki z futerkiem, śmieszne kapcie, poduszki itp. – naturalnie wszystkie z detalami przypominającymi męskie przyrodzenie. Wybierając tego typu upominek pamiętajmy, że w wieczorze panieńskim chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę i tego typu upominki należy przyjmować z przymrużeniem oka.