Szalony czas karnawału

 
Karnawał to przez niektórych długo oczekiwany okres zimowych zabaw, pochodów i tańców do białego rana.  To również czas, w którym natężenie spotkań towarzyskich wzrasta. Żadna karnawałowa impreza nie może się odbyć bez zabawnych gadżetów wyróżniających ją spośród innych. Gadżety z serii „prezenty na 18” doskonale sprawdzają się w klimacie karnawałowych szaleństw. Tematyczne balony, dyplomy, ogromne kufle do piwa i trąbki imprezowe to tylko jedne z propozycji.
 

Prezent niespodzianka

 
Idąc na domówkę, zamiast standardowej butelki alkoholu, można zaopatrzyć się w mały prezent dla niej bądź prezent dla niego (w zależności, kto jest gospodarzem domu). Pomysłów jest wiele, wystarczy tylko dobrze poszukać. Jeżeli są przemyślane dostarczą więcej radości niż się można tego spodziewać.
 

Prezent dla niej

 
śmieszne prezentyKażda kobieta zasługuje na mały upominek bez okazji, a jeśli dostarcza on przy okazji mnóstwo śmiechu to prezent dla dziewczyny można uznać za udany.
Jedną z bezpieczniejszych propozycji jest „Karnet na damskie przyjemności”. Jest to mała książeczka zawierająca 12 kartek pomysłów na czystą przyjemność. Na poszczególnych kartkach jest miejsce na wpisanie imienia, daty i podpisu osoby obdarowującej. W środku książeczki można znaleźć takie przyjemności jak karnet na serial, karnet na wyjście z koleżankami i karnet na spożycie alkoholu (oczywiście) w przyzwoitych ilościach. Na każdym takim bileciku są opisane zasady korzystania. Cały pakiet opakowany jest w błyszczącą, karnawałową folię, przyjemną dla oka. Z całą pewnością jest to bezpieczny pomysł na prezent. 
 

Prezent dla niego

 
Jeżeli właścicielem domu, w którym odbywa się impreza jest pan to idealnym prezentem dla chłopaka będzie kask na piwo w kolorze czerwonym. Po pierwsze, kolor hełmu rzuca się w oczy więc pan domu ma szansę stać się królem imprezy. Po drugie, ten kask może posłużyć podczas wielu następnych imprez oraz spotkań z kolegami. Na przodzie posiada nalepkę z napisem „Pijaczyna niecenzuralne.pl”, a po bokach ma symetrycznie rozmieszczone dwa miejsca na puszki. Aby ułatwić picie kask wyposażony jest w długie słomki. Ogromnym plusem tego gadżetu jest to, że ręce są wolne, więc mogą zająć się czymś innym. Jeżeli chłopak lubi śmieszne prezenty, to ten stworzony jest właśnie dla niego. 
 

Albo…

 
pomysł na prezentOstatnią propozycją na śmieszny prezent jest gra towarzyska, dzięki której każda impreza stanie się jeszcze ciekawsza. Jedną z najpopularniejszych gier planszowych jest Alkochińczyk, który zmusza uczestników gry do aktywności, refleksu i wykazania się „mocną głową”. Zdecydowanie jest to trafiony prezent dla chłopaka, który lubi zaskakiwać swoich gości i dla dziewczyny, która nie boi się wyzwań.
 
Pomysłów na śmieszny, a zarazem udany prezent jest wiele, a czas karnawału to dobra okazja do przetestowania większości z nich. Dobra muzyka, znajomi i niespodziewany element karnawałowego szaleństwa to przepis na dobrze spędzony czas.