Zbliżający się Dzień Matki powoduje u Ciebie przyśpieszone bicie serca? Chciałbyś obdarowaś swoją Mamę czymś wyjątkowym i wywołać uśmiech na jej twarzy, a w głowie pustki i brak pomysłu na prezent? Z odsieczą nadchodzi niecenzuralne.pl! Przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji na prezenty i upominki z okazji tego wyjątkowego święta. Nawet mały i drobny prezent może uczynić ten dzień wyjątkowym! Oto kilka z naszych propozycji:

POZWÓL ODPOCZĄĆ SWOJEJ MAMIE!

Wiele z naszych Mam codziennie zmaga się z obowiązkami kucharki, sprzątaczki czy opiekunki do dzieci. Od rana do wieczora zmuszone są myśleć o kilku rzeczach na raz, dbając chociażby aby po powrocie ze szkoły czy pracy zastał nas ciepły i pachnący obiadek na stole, a nasze rzeczy były czyste, wyprasowane i gotowe na następny dzień. Z siłą porównywalną do superbohaterek codziennie stawiają czoła masie wyzwań, z których istnienia niejednokrotnie nie zdajemy sobie sprawy. Jednak nawet superbohaterowie potrzebują chwili wytchnienia. Z myślą o tych momentach przygotowaliśmy wyjątkową PODUSZECZKĘ MAMO KOCHAM CIĘ! Wykonana z miękkiego i delikatnego materiału, z kolorowym ozdobnym nadrukiem stanowi idealny prezent z okazji Dnia Matki. Poduszka wypełniona jest specjalnym granulatem hipoalergicznym, zapewniającym idealny odpoczynek. Do wyboru także inne wzory nadruku! Z pewnością każda Mama po ciężkim i wyczerpującym dniu z chęcią odpocznie na poduszcze przygotowanej specjalnie dla niej, z uśmiechem na twarzy wspominająć wyjątkowy dzień, jakim jest DZIEŃ MATKI. 

 

NIKT NIE GOTUJE TAK JAK MAMA!

O tym, że najlepszymi kucharzami świata są nasze Mamy, nie trzeba chyba przekonywać nikogo. Smak i zapach domowego obiadku to coś, co przypomina nam błogi czas dzieciństwa i ciepło rodzinnego domu. Mamy wkładają wiele serca i miłości w przygotowanie tego, co z takim smakiem spożywamy po powrocie z pracy lub szkoły. Dla tych Mam, które w trosce o nas spędzają duzo czasu w kuchnii przygotowaliśmy kilka wyjątkowych propozycji na prezent. Czapki szefa kuchnii, to element, który znajduje się w każdej kuchnii szanującego się restauratora. Ofiaruj swojej Mamie taką czapkę, aby i ona mogła zaliczać się do elitarnego grona światowych mistrzów gastronomii. Do wyboru proponujemy kilka wzorów, tak aby każdy mógł dopasować czapkę najlepiej opisującą charatker swojej Mamy i jej kuchnii. 

 

Kolejną propozycją na prezent z okazji Dnia Matki jest wysokiej klasy rękawica żaroodporna KUCHNIA JEST MOJA! Idealna propozycja dla tych, których Mamy są mistrzami cukiernictwa, a zapach domowych wypieków i słodkości często gości w domu. Odporna na wysokie temperatury, wykonana z elastycznej pianki rękawica żaroodporna spełni się idealnie w kuchnii i pozwoli nam cieszyć się smakiem domowych wypieków. Elegancki nadruk oraz ozdobne pudełko, w które jest zapakowana tworzy z niej idalny prezent z okazji Dnia Matki. 

 

 

SUPER MAMA!

Mamy to mistrzynie w wielu dziecinach. Ciężko określić ile trudu i wysiłku wkładają w wychowanie i zapewnienie wszystkiego co najlepsze swoim dzieciom. Codzienne życie Mamy to pasmo ciągłych poświęceń i wyrzeczeń. Pamiętajmy, aby przynajmniej w dzień ich święta docenić je czymś wyjątkowym. Jako pomysł na prezent sprawdzi się idealnie nasza kolejna propozycja, czyli specjalnie na tą okolicznośc wykonana złota statuetka na Dzień Matki. Dostępnych do wyborów jest kilka wzorów, tak aby każdy mógł znaleźć taki, który najbardziej będzie odpowiadał i pasowal do jego Mamy. Na marmurowym podeście znajduja się życzenia z okazji tego wspaniałego dnia. Statuetka z okazji Dnia Matki idealnie będzie się prezentować na półce i będzie świetnym prezentem dla każdej mamy. Nagrodźmy nasze mamy Victoriami za trud, który wkładają w to, aby żylo nam się jak najlepiej!

 
 
Te i więcej pomysłów na prezent z okazji DNIA MATKI znajdziesz na niecenzuralne.pl 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!!!