Wyjątkowe pomysły na prezenty na 18-stkę

 
Kolejny rok się zaczął i kolejne pokolenie młodych będzie świętować wejście w dorosłość. 18 urodziny ma się tylko  raz w życiu i warto je specjalnie świętować, a także specjalnie wyróżnić jubilata, wręczając mu coś charakterystycznego, niecodziennego, pomysłowego... czyli co? Przychodzimy z odsieczą, podrzucając pomysł na prezent 18-tkowy dla chłopaka i dziewczyny. 
 

Prezent dla niej 

 
W naszym sklepie można znaleźć bardzo różne, śmieszne prezenty, ale polecamy je wręczać tylko osobom, które dobrze znamy i których poczucia humoru jesteśmy pewni. W innym przypadku jego rozpakowanie może zakończyć się konsternacją. Jeśli jednak wiemy, że jubilatka ma dystans do siebie i przez życie idzie raczej z uśmiechem, niż przekąsem, możemy podarować jej jeszcze więcej powodów do uśmiechu. 
 
balony na 18-stkęCiekawym pomysłem na prezent dla dziewczyny niezależnie od jej charakteru, jest kompaktowe lusterko czy maskotka ze specjalnym, upamiętniającym ten dzień nadrukiem. Do powieszenia na ścianę przyda się podkowa na szczęście. Dla radosnych imprezowiczek polecamy dyplomy osiemnastolatki, kufle lub kieliszki na wino lub szampan, ze śmiesznymi napisami. Jeśli na imprezę w zgranym, kobiecym  gronie przyniesiemy tort dla jubilatki, można pokusić się o ozdobienie go prowokacyjnymi świeczkami – peniskami, co wprowadzi klimat wieczoru panieńskiego. Dodatkowymi ozdobami wnętrza, podkreślającymi wyjątkowy charakter tych urodzin, mogą być specjalne osiemnastkowe balony (np. Balon 12' 18 Urodziny Pink) i trąbki dla uczestników. Na pewno wprowadzą one uczestników w dobre humory. 
 

Prezent dla niego

 
 

prezent na 18

Kupując  prezent dla chłopaka mamy nieco większe pole do popisu, ponieważ w większości młodzi mężczyźni, wkraczający w dorosłość, nie obrażą się na śmieszny, dosadny czy prowokacyjny prezent.  Dlatego wszelkie nawiązania do beztroskiego spożywania alkoholu jak Kieliszki Urodzinowe 6pak 18+, przyszłego, studenckiego życia czy miłosnych podbojów powinny wywołać radość u samego obdarowanego, jak i wszystkich osób, które będą mu towarzyszyć podczas odpakowywania prezentu. 
 
W naszym sklepie znaleźć można prezenty na każdą kieszeń – niezależnie od budżetu na pewno uda się kupić coś ciekawego i zabawnego. A jeśli namówicie innych znajomych by również wybrali coś na prezent podczas jednych zakupów, może okazać się, że osiągnięcie kwotę uprawniającą do darmowej wysyłki. Co Wy na to?